Hakkımızda..

Firmamız 1975'li yıllarda değerli büyüğümüz  merhum Alaaddin KAZAK öncülüğünde, Sadrettin KAZAK'la beraber canlı hayvan alım satımıyla ticaret hayatına başlamıştır. Ve bunun yanında çiftçilikle de yapılmaktadır.

                1980'li yılların başında Kars'ın sembolü Türkiye'nin damak tadı Kars kaşarı üretimine yönelmişlerdir. O yıllarda üretilen ürünlerin perakende satışı yapılmadığından, ürünler yurdun değişik yerlerinden gelen tüccarlara satılmaktaydı.

                1990'lı yıllarda köylerde olan süt toplama merkezleri, doksanlı yılların sonlarına doğru daha hijyenik ve modernize olan fabrikalara taşınması ile; Köydeki süt alım ve üretim ünitemizi 1998 yılında ARPAÇAY Kars yolu üzerinde bulunan ARPAÇAY merkeze 1KM uzaklıktaki fabrikamıza taşınmıştır.

                O yıllarda Tomarlı İnş. Nak. Tür. Hay. Gıda. Petrol. İth. İhr. San. Ltd. şti. adı ile şirketleşen işletmemiz, 2000 yılında makine ve ekipmanının yenilenmesi ve modernize edilmesiyle daha hijyenik, daha kaliteli Kaşar peyniri, tere yağ ve krema üretimine devam etmektedir. 

                2003-2004 yılında ARPAÇAY merkezde toptan ve perakende satış mağazasını açarak yurdun her yerine anlaşmalı kargo ile birinci elden kıymetli müşterilerine hizmet vermeye başladı. Mağazamızda eski ve yeni Kaşar, süzme bal, petek bal, kara kovan bal, tereyağı, tulum peyniri, çeçil peyniri, Kars kaz eti ve Kars yöresine ait her türlü yöresel ürün bulundurmaktadır.

Firmamız 21.06.2010 tarihinde firma kurucusu merhum Alaaddin KAZAK'ın vefatı nedeni ile yeni bir yapılanmaya giderek ALAADDİN  TİCARET adı altında ve Rıdvan KAZAK öncülüğünde ticari faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Vizyonumuz
 
                İleri teknolojiyle doğal ve kaliteli ürünler üreterek gıda sektöründe aranan bir firma olmak ve örnek alınan bir şirket haline gelmek.

                Gelişen teknolojiyi yakından takip edip, geleneklerimizle bütünleştirip, çalışanlarımızla beraber kendi kültürümüze ve inancımıza uygun üretimler yaparak öncülük etmek.


Misyonumuz

                Herşeyin yapay ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda, doğal ve kaliteli ürünler üreterek, sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR