Kars Peyniri

Kars ilimize ait olan peynir çeşitleri oldukça fazla sayıdadır. Bu çeşitli peynirlerin her birinin de kendine özgü tadı ve lezzeti vardır. Ülkemizin her yöresinden ve hatta dünya çapında rağbet gören peynir, üretimindeki işlem basamaklarına göre farklı lezzetlere sahiptirler. Kars eski kaşar, Kars taze kaşarı, Kars gravyer peyniri ve Kars tuluğ çeçil peyniri en çok tercih edilen peynirler arasında yer almaktadır. Orijinal Kars yöresinin lezzetlerinden elde edilen peynirleri, Alaaddin Ticaret firmamızdan bulabilmeniz mümkündür. 1975 yılı itibari süt ürünleri üretmekte olan firmamız, sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile sizlere de en lezzetli peynir çeşidini sunmaktan gurur duyacaktır.

Kars Peyniri Fiyatı

Tamamen kendi üretimimiz olan Kars taze kaşar ile Kars eski kaşar peyniri inek sütünden elde edilmektedir. Peynirlerimizin mayalanmasında se sadece orijinal şırdan mayası kullanılmaktadır. Kars ilimizin dağlarındaki hakiki otlar ile beslenen ineklerin sütlerinden elde edilmiş olan peynirlerimizin lezzetindeki farkı sizler de fark edeceksiniz. Damağınızda kalacak olan peynir lezzetinin tek sırrı, kendi yöresine ait olan otlakların ineklerin beslenmesinde kullanılması ve mayalanması için sadece hakiki şırdan mayasının kullanılmasıdır. Tamamen organik yöntemler ile üretilen Kars peynirlerimizin tüm çeşitleri el değmeden imal edilmektedir. Tam otomatik makinelerin, organik yöntemlerin izinde sürülerek sürdürülen metotları ile elde edilen peynirlerin lezzetini bir kez tattığınızda, bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.

Kars Peyniri Satıcıları

Alaaddin Ticaret olarak, tarafımızdan satın almış olduğunuz tüm ürünler gibi peynir için de %100 iade hakkınız vardır. Sunduğumuz malların tamamında siz değerli müşterilerimize garanti sunmaktayız. Çünkü bizler ürünlerimizin sadece satış aşamasında değil, satışından sonraki süreç içerisinde de sahibiyiz.

Kars peyniri saklama koşulları, kargolama süreçleri veya peynir ile ilgili herhangi bir sorunuz var ise iletişim bölümümüzde yer alan seçenekler aracılığı ile hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Tadı damağınızda kalacak olan Kars peynirlerimizin, üretilme aşamasından siz değerli müşterilerimize sunumuna kadar olan tüm süreç ile ilgili bilgileri istediğiniz zaman sizler ile paylaşabiliriz.

Kars Gravyer ismi verilen peynir çeşidi ise aslında İsviçre kökenlidir. Bu peyniri, diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise kendisine has tereyağımsı görünümü ve yüzeyinde bulunan delikleridir. Henüz bu lezzet ile tanışmamış iseniz en kısa sürede denemenizi tavsiye ederiz.

₺160,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR