Kars Kazı

Ördekgiller ailesinden olan kazlar, Kars bölgesinde oldukça meşhurdur. Doğanın en güzel çiçeklerinden, otlarından ve bitkilerinden beslenen kazların bu yöredeki eti oldukça güzel ve damakta tat bırakan cinstendir. Kars kazı etinin lezzetli olmasından dolayı Osmanlı mutfağından bu yana sofralarımızda yer almaktadır. Türk mutfağının vazgeçilmez bir et ürünü olan kaz etini, sizlere 40 yılı aşkındır hizmet veren Alaaddin Ticaret firmamızdan ulaşabilir ve Türkiye’nin her noktasından sipariş vererek bizlerden kaliteli ve güvenilir hizmet almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kars Kazı Fiyatı

Kaz eti mineral açısından oldukça zengin bir ettir. İçerisinde demir, fosfor ve potasyum minerallerini yoğun halde barındıran bu et haftada en az 1 defa tüketilmelidir. İnsan sağlığı açısından oldukça yararlı bir yere sahip olan bu eti tüketerek, daha dinç ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Yalnız sizlere sunulan her Kars kazı etine güvenmemelisiniz. Birçok firma, Kars kaz eti olarak sizlere hindi ve tavuk karışımına sahip olan bir et çeşidi sunmaktadır. Yöresel bölgesinde yetiştirilen kazların eti ise oldukça farklı bir tada sahip olmaktadır. Bu tat sofralarınıza 1975 yılından bu yana hizmet veren firmamız tarafından ulaştırılacaktır. Firmamız himayesinde bulunan kaz çiftlikleri, Kars ve Ardahan bölgesinde yoğun olarak bulunmaktadır. Bu sayede firmamızdan satın alacağınız bu et çeşidinde kazların doğal yaşam alanı bozulmamış olup, yöresinde beslenmiştir. Lezzeti damakta tat bırakacak olan bu et ürününü her akşam yemeklerinizde kullanmak ve daima bizlerden alışveriş yaparak güvenilir ve kaliteli hizmetin keyfini yaşamak isteyeceksiniz.

Kars Kaz Eti

Kaz eti nadir bir et türü olmasından dolayı, yöresel yerler dışında satışa pek sunulmaktadır. Sunulan yerlerde ise etler taze olmadığından kullanıcılar mağduriyet yaşamaktadır. Firmamız tarafından online olarak da satın alabileceğiniz Kars kazı etleri, adreslerinize paketlememizdeki ve kargomuzdaki titizlik, hassasiyet ve hız sayesinde taze olarak ulaşacaktır. Bu sayede taze et tüketimi yapabilecek ve sevdiklerinizin sağlığını koruyabileceksiniz. Kargo paketleme sistemimizde, sizlere ulaşan kolilerimiz doğa dostudur. Doğada hızlı bir şekilde kaybolabilen bu kutular, gücümüzü doğadan aldığımızın bir göstergesi olmaktadır. Eğer sizlerde kaliteli ve güvenilir hizmet ile 40 yılı aşkın tecrübesine dayanan lezzetlere sahip olan bir firmadan alışveriş yapmak istiyorsanız sizleri online alışveriş sitemize bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR