Kaz Yağı

Sofralarınızdaki lezzetlerin tadını inanılmaz derecede değiştirecek olan kaz yağı ile harika yemekler yapmaya hazır mısınız? Doğu Anadolu Bölgesi’nde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan bu yağ türü, her yerde üretilmemekte ve satışa sunulmamaktadır. Sadece yöresel bölgeleri olan Kars ve Ardahan bölgesinde üretilen kaz yağlarına, 40 yılı aşkındır sizlere hizmet veren firmamızdan ulaşabilir, sofralarınızın daha güzel bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Kaz Yağı Fiyatları

Kars ve Ardahan bölgesinde yetişen kazlar oldukça meşhurdur. Bu bölgenin kazları, bölgenin havasından, suyundan ve bitkilerinden faydalanmaktadır. Kışları oldukça soğuk olan bu bölgedeki hayvanların yağlanmaları da oldukça fazladır. Bu nedenle Kars ve Ardahan bölgesinde yetişen kazların etleri ve yağları diğer bölgelerde yer alan kazlardan daha lezzetledir. Firmamız tarafından sizlere sunulan kaz yağı ürünleri, Kars ve Ardahan bölgesindeki kazlardan elde edilmektedir. 1975 yılından bu yana faaliyet halinde olan ve sizlere güvenilir hizmeti sunan firmamızdan alışveriş yaparak yemeklerinizi yöresel lezzetler ile birleştirebilir ve bu sayede sevdiklerinizin daha sağlıklı besinler tüketmesini sağlayabilirsiniz.

Doğadan gelen bir lezzet olarak da adlandırılan kaz yağı üretimi açısından oldukça zordur. Her kazdan farklı oranlarda yağ çıkartılabilmektedir. Bu nedenle işinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Büyük bir titizlik ve özen isteyen yağ çıkartma işleminde, özel makineler kullanılmalıdır. Bu makineler firmamızın bünyesinde bulunmakta ve sizlere tamamen steril ortamlardan hazırlanan ürünler sunulmaktadır. Temizlik ve hijyen konusunda oldukça hassas bir firma olarak Alaaddin Ticaret ile sizlere el değmeden üretilmiş kaz yağı ürünleri sunmaktayız.

Organik Kaz Yağı

Online alışveriş sitesine sahip olan firmamızdan Türkiye’nin her bölgesinden ve yöresinden sipariş verebilirsiniz. Hizmette ve kalitede sınır tanımayan firmamız kalitesi, kargo hizmeti ve güvenilirliği ile sektör içerisinde lider firmalar arasında yer almaktadır. Bizlere 7 gün 24 saat boyunca arayabileceğiniz çağrı numaralarımız üzerinden ulaşabilir veya online alışveriş sitemiz üzerinden üyelik hesabı oluşturarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye, indirimlere ve kampanyalı ürünlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sipariş vereceğiniz kaz yağı ürünleri adreslerinize kısa bir sürede ulaşacak ve sofralarınızdaki yemeklerin lezzetinde harikalar yaratacaksınız.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR