Kaz Yağı 600 GR
Kaz Yağı 600 GR

Kaz Yağı 500 GR

Fiyat : ₺250,00(KDV Dahil)

Kaz özellikle kırsal bölgelerde her türlü özelliğinden faydalanılan bir hayvadır. Bu özelliğiyle et olarak tüketilmenin yanı sıra yağından da faydalanılmaktadır. Özellikle KARS bölgesinde birçok yemeğin içerisinde bulabileceğini kaz yağı romatizmal rahatzılıklar için oldukça faydalı bir besin türüdür. İltihaplı romatizmaya sahip olanlar ve eklem bölgelerinde şiddetli ağrılar hissedenler için kaz yağı çözümünün herhangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte kaz yağı, kiraz sapı çayı ve ısırgan otunu aynı dönemlerde tüketerek romatizmal rahatsızlıklarınıza son verebilirsiniz.

 

Kaz Yağının Faydaları

 

Kaz Yağı Nasıl Tüketilmelidir?

Romatizmalar için bu kadar faydalı olan kaz yağının tüketiminin yapılması genel olarak yemeklerinizde tereyağı ya da sıvı yağ yerine kullanabilirsiniz. Fakat kullanacağınız kaz yağının gerçek kaz yağı olmasına dikkat edin. Ayrıca bu kaz yağını yemeklerinizde tüketirken bir yandan da gün içerisinde kiraz 
sapı çayı ve ısırgan otunu tükettiğinizde daha hızlı sonuç almanız mümkün olacaktır. Kaz yağını her yerde sıklıkla görmeniz mümkün değil bu durumda asıl üreticilerinden ve doğal olduğuna inandığınız şahıslar aracılığıyla temin edebilirsiniz. Kaz yağını günlük hayatınızda yer verdiğiniz sürece eklem ağrılarınıza ve romatizmal ağrılarınıza son vermiş olmakla birlikte böyle bir rahatsızlığınız söz konusu değilse bile bu durumu önleyici tedbir almış olursunuz. Kaz yağının herhangi bir yan etkisi olmamakla birllikte bu besini kullanmadan önce kendi doktorunuza danıştıktan sonra kaz yağını tüketmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR